Ваш городКиев?
Изменить
Нашли ошибку?

Отзывы - Врачебно-косметический салон в Виннице Мадлен

6 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

19.01.18
Діана Чорна
Винница, Магистратская улица, 148/4
Доброго дня! Я зверталась до працівників цієї клініки, конкретно до лікаря Алли Вікторівни, вона видаляла мені невус на обличчі) все добре, зажило протягом кількох днів))) не залишилось навіть сліду.. Дякую Вам за все)
12.12.17
Надія Балабай Козакевич
Для мене, оцінка салону залежить від людей, які там працюють. А це - високий професіоналізм, величезний досвід, постійне навчання і впровадження нового. (До речі, власники салону, вони ж працівники салону - кандидати медичних наук!) Особлива подяка пані Аллі, яка допомогла вирішити проблему, яка була в мене ще з дитинства (я і не сподівалась, що це, взагалі, можливо), за її щирість, увагу, а головне - відповідальність за свою роботу. РЕКОМЕНДУЮ!!! Салону - процвітання та всього найкращого. P.S. До речі, ціни тут також доволі прийнятні.
12.12.17
Nadiia Balabai
Винница, Магистратская улица, 148/4
Для мене, оцінку салону визначають люди, які там працюють. А це - високий професіоналізм, величезний досвід, постійне навчання і впровадження нового. (До речі, власники салону, вони ж працівники салону - кандидати медичних наук!) Особлива подяка пані Аллі, яка допомогла вирішити проблему, яка була в мене ще з дитинства (я і не сподівалась, що це, взагалі, можливо), за її щирість, увагу, а головне - відповідальність за свою роботу. РЕКОМЕНДУЮ!!! Салону - процвітання та всього найкращого. P.S. До речі, ціни тут також доволі прийнятні.
12.12.17
Юлия Козловская
Винница, Магистратская улица, 148/4
Уже более 10-ти лет пользуюсь услугами салона «Мадлен» в г. Винница. Хочу отметить высокий профессионализм врачей-дерматологов. Редко где встретишь такое внимание и понимание. Благодарю Валентиу Григорьевну и Аллу Викторовну за отзывчивость, искреннее желание помочь при решении довольно сложных проблем.
08.11.17
Ольга
более 100 отзывов
27
Пришла в салон Мадлен на процедуру карбонового пилинга. Решила попробовать, ведь много об этом читала. После процедуры лицо стало более чистым, жирность стала меньше. Процедура хорошая, советую этот салон и косметолога.
23.10.17
Вера
более 100 отзывов
27
В салоне "Мадлен" делала гидродермию лица. Это процедура очень освежила мою кожу, сделал еее более успугой и намного красивее.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти